Мода, модни тенденции, здраве, красота и лайфстайл списание и директория Fashion.bg
CCCFord

Fashion.bg » Новини » Тенденции

Тенденции


Изберете страница:  «2 3 4 5 6 7 8 9 10 »


Късите леопардови поли са отново на мода


Късите леопардови поли са отново на модаТози месец на мода ще бъдат късите, леопардово-жълти облекла, които привличат мъжките погледи, обявиха модни експерти на "Dolce & Gabbana".

Леопардовите дрехи, които отдавна се смятат за демоде, все още са в сила и дори се завърнаха на подиума.

Вашите къси летни поли това лято ще "разбият мъжки погледи", обявиха от италианската модна къща.

подробно...


Лято в райе и каре от ENRICO COVERI


Лято в райе и каре от ENRICO COVERIТенденциите в мъжкия гардероб това лято повеляват елегантни ленени костюми в райе и каре. Актуалните предложения са от колекцията за сезон пролет/лято 2010 на една от най-големите модни централи - Enrico Coveri. В линията на известната марка са комбинирани олекотени ленени сака в земни цветове – бяло, бежаво, сиво – с приятни за носене памучни панталони.


На по-смелите си почитатели марката предлага памучни сака и панталони на широки райета в красиви наситени цветове – червено и бяло, морско синьо и бяло, жълто и оранжево.

подробно...


Как да изберете подходящия за вас бански


Как да изберете подходящия за вас банскиПрекалено закръглени сте за изрязани бански и не достатъчно ”изваяни” за цял бански? Ако се притеснявате от това, послушайте тези тайни съвети, за да изглеждате по-горещи от всякога по време на лятната си почивка.

Шопингът за бански обикновено струва на жените много време, разходи и нерви. Всяко планиране на лятната ваканция започва оптимистично, представяйки си себе си на плажа с коктейл в ръка, неустоими за мъжките очи. Но пробвате ли банския си костюм мечтите полека започват да се изпаряват.

подробно...


На мода дойдоха дългите рокли


На мода дойдоха дългите роклиЗвездите се обединиха около една обща тенденция това лято, тази на дългите, ефирни рокли в различни модели и цветове.
Въпреки че са дълги, моделите рокли, стигащи до глезена са изключително удобни и прохладни за горещите летни дни.

Комбинирайте ги с ниски сандали и не се колебайте да излезете на улицата. За по-екстравагантен външен вид можете да изберете рокля само в един тон, която обаче да съчетаете с контрастни и по масивни бижута.

подробно...


Коприната на мода това лято


Коприната на мода това лятоВъпреки че лятото все още е в самото начало, дойде време да се погрижите за гардероба си и да си набавите последните модни, летни предложения. Тези идеи ще ви помогнат да изглеждате перфектно в летните месеци без да се налага да опразвате кредитната си карта.

Тайната на пазаруването в последния момент не е накрая да се озовете с купчина непотребни дрехи, само защото са били на 50% намаление, а да подберете най-подходящото и най-изгодното предложение.

подробно...


Дънкови бижута ще завладеят лятото


Дънкови бижута ще завладеят лятотоМодата на дънковите аксесоари е на път да завладее летните тенденциите по цял свят.

Това лято дънковите украшения ще триумфират в света на модните аксесоари. Шапки, колани и обеци- всичко ще бъде в една единствена гама.

През този горещ сезон модерни ще са и дънковите чанти.

подробно...


Духът на 50-те се завръща следващото лято


Духът на 50-те се завръща следващото лятоСледващото лято ще изобилстват модерни мъже, облечени в дрехи от екологични материи, наподобяващи 50-те години на XX век, обявиха модните експерти.

Италианският дизайнер Донатела Версаче облече моделите си в стеснени черно-бели якета и панталони, които напомниха на модните експерти за 50-те години на изминалия век.

подробно...


Модата в летния маникюр е метален Minx - показа "Сексът и Градът" 2


Модата в летния маникюр е метален Minx - показа "Сексът и Градът" 2Интеркозметика ЕООД, изключителен представител за България и Македония на Minx, съобщи че разноцветните принтове на ноктите на някои от най-популярните световни знаменитости, вече са достъпни и в България. Секси маникюр от Minx е перфектното решение за летния сезон за всяка дама, която притежава индивидуален стил и излъчване.

Това лято всичко метално е модерно, включително маникюра. Актуални са блестящите сребърни светове на ноктите или лъскавите златисти метали.

подробно...


Плажна мода на прическите за лято 2010


Плажна мода на прическите за лято 2010Знаете ли какви са подходящите прически за морето или басейна през това лято?

Морският бриз, в комбинация с пясък и сол правят наложителна грижата за косата преди плаж. Сложете кърпа или лента на косата си и оставете вълните да придадат по естествен начин обем на вашата грива.

подробно...


Оживете пролетта с цветни чанти


Оживете пролетта с цветни чантиТазгодишните пролетно-летни чанти трябва да искрят от цветове. Независимо от големината, чантата трябва да бъде обсипана с безброй нюанси.

Най-важното за аксесоарите през тази година е цветът. В новите си колекции дизайнерите не обръщат толкова голямо внимание на детайлите, колкото на цветовата палитра, която използват при създаването на моделите си.

подробно...



Изберете страница:  «2 3 4 5 6 7 8 9 10 »




  • Акценти
  • Мода
  • Колекции
  • Личности
  • Модели

designer

Силвия Кацарова


Популярна българска естрадна певица
и още...
Абонамент

Абонирай се за новото в сайта

абонирай се   отпиши се

За сайта ¦ Реклама ¦ Добави сайт ¦ Условия за ползване ¦ Партньори ¦ За контакти

Онлайн магазин ¦ Дамски дрехи ¦ Рокли ¦ Дамски блузи ¦ Поли ¦ Дамски манта ¦ Дамски костюми ¦ Дамски панталони ¦ Спортни екипи