Мода, модни тенденции, здраве, красота и лайфстайл списание и директория Fashion.bg
CCCFord

Fashion.bg » Новини » Модни списания и книги

Модни списания и книги


Изберете страница:  «2 3 4 5 6 7 8 9 10 »


Милица Гладнишка с интервю за Coiffure Beauty


Милица Гладнишка с интервю за Coiffure BeautyКакво крие в себе си очарователната Милица Гладнишка, която омагьосва с прекрасното си чувство за хумор хората около нея и пред малкия екран? И как успява да се справи с всички роли на сцената и в живота, тя разкрива на страниците на августовския брой на сп. Coiffure Beauty.

подробно...


Списание Сватба Лято 2013 Un Amore Grande


Списание Сватба Лято 2013 Un Amore Grande Всяка сватба започва с една голяма любов и много красиви истории започват със сватба.

подробно...


Поли Генова с екстравагантна визия в новия брой на Coiffure Beauty


Поли Генова с екстравагантна визия в новия брой на Coiffure BeautyПоли Генова краси с чаровната си усмивка юнската корица на Coiffure Beauty.

подробно...


Рокля на София Борисова на корицата на новия брой на списание "Сватбен каталог"


Рокля на София Борисова на корицата на новия брой на списание "Сватбен каталог"Атрактивна рокля от юбилейната колекция Anniversary 2013 на дизайнер София Борисова е на лятната корица на най-голямото издание за булчинска мода и сватбени услуги в България – списание Сватбен каталог. Пред обектива на модния фотограф Ивайло Станев позира моделът на агенция Visages Деница Христова.

подробно...


Летният брой на списание "Булка" е вече на пазара


Летният брой на списание "Булка" е вече на пазараВече можете да откриете изданието на списание "Булка" за горещия сезон на 2013. На корицата позира Паолина Петракиева - Мисис България Вселена 2010, която представя последния писък за сезона - цветна булчинска рокля. Моделът Trapani на италианската фирма за висша мода Ateier Aimee, представена в България от Bridal Fashion, е едновременно лек и обемен, изпълнен от коприна, гарза и шифон. В светло екрю, роклята е цялата на цветя, които се разстилат по ефирната материя в палитра от ментово зелено, небесно синьо, лимонено жълто и кварцово розово.

подробно...


Coiffure Beauty: Забележително красиви на бала!


Coiffure Beauty: Забележително красиви на бала!Май е един красив, цветен, свеж и изпълнен с много емоции месец. Голяма част за това позитивно настроение се дължи на майските балове. Продължава суетенето в избора на рокли, обувки и аксесоари. За цялостното представяне на девойките, гарнирано с прическа, подчертаващ грим и завършен професионален маникюр, новият брой на Coiffure Beauty предлага различни решения, за да се превърнат те в кралица на бала.

подробно...


Нейно величество сватбената рокля


Нейно величество сватбената рокляПролетта е сезонът на началото, на красивите обещания, зараждащия се живот, романтиката... или да кажеш „Да” през пролетта. Съвършените предпоставки да изберете дата за вашата сватба именно през този сезон. Освен романтичните и естетически причини, този избор носи и практически такива – времето не е нито твърде студено, което може да затрудни избора на сватбен тоалет, нито много горещо, което е предизвикателство за грима. Позволява избор на различни места за изискана церемония и незабравимо тържество.

подробно...


Японци с нова заявка за Рекордите на Гинес


Японци с нова заявка за Рекордите на ГинесВ Япония създадоха най-малката книжка. Името й на японски е Шики но Кусабана – „Сезонни цветя“. За да я прочетете ви трябва микроскоп, тъй като е с размери 0.73 и 0.01 милиметра. Някои казват, че даже може да се събере върху иглено ухо. Интересно, нали ?

Мини-книжката има 22 страници и е публикувана от компанията Toppan Printing, която се занимава с отпечатването на микрокниги още от 1964 год.

подробно...


Пролетни сватбени и бални рокли в новия брой на списание Сватбен каталог


Пролетни сватбени и бални рокли в новия брой на списание Сватбен каталогОригинална рокля на световната марка Mori Lee е на пролетната корица на най-голямото издание за булчинска мода и сватбени услуги в България – списание Сватбен каталог. Тоалетът е от новата колекция на дизайнера на марката – Madeline Gardner и се предлага у нас от модна къща Romantika Fashion.

В новия брой на Сватбен каталог са представени подходящи за пролетния сезон сватбени и официални тоалети на най-известните български и световни модни дизайнери, а също и модни предложения за абитуриентския бал.

подробно...


Новият брой на "Прическа и стил" с горещи тенденции за пролет-лято 2013


Новият брой на "Прическа и  стил" с горещи тенденции за  пролет-лято 2013Най-горещите трендове за пролет-лято 2013, официални рокли като от приказките, разкрасителни идеи от цял свят – в мартенския си брой списание „Прическа и стил” са събрали всичко, което е необходимо, за да изглеждате перфектно от глава до пети.

От броя ще разберете още защо косата – този красив атрибут от нашата визия – всъщност е най-разпространеният сексуален символ, а също и дали манията по социалните мрежи не ни прави твърде самовлюбени.

подробно...



Изберете страница:  «2 3 4 5 6 7 8 9 10 »




  • Акценти
  • Мода
  • Колекции
  • Личности
  • Модели

designer

Мика Стоичков


Обществена личност
и още...
Абонамент

Абонирай се за новото в сайта

абонирай се   отпиши се

За сайта ¦ Реклама ¦ Добави сайт ¦ Условия за ползване ¦ Партньори ¦ За контакти

Онлайн магазин ¦ Дамски дрехи ¦ Рокли ¦ Дамски блузи ¦ Поли ¦ Дамски манта ¦ Дамски костюми ¦ Дамски панталони ¦ Спортни екипи