
Всеки петък по ТВ 7 дни в предаването „Шоколад” от 11:00 до 11:30 ч. Евгени Евтимов и Силвия Васева започват своя модна рубрика "Със Стил". В рубриката зрителите ще могат да гледат най-новите тенденции и модни линии в облеклата на български и чужди дизайнери. В студиото на гости често ще има известни български модели, облечени в дизайнерски тоалет на различни модни къщи.
Зрителите ще могат да научават полезна информация и съвети относно външния си вид, съчетаването на различни тоалети с подходящи аксесоари и правилното комбиниране на цветове и материи, които са актуални за сезона.









