Fashion.bg » Новини » Лайфстайл хроника
Лайфстайл хроника
Изберете страница: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Почина големият дизайнер Мануел Мота
Не само Pronovias, а модният свят изгуби един от най-талантливите дизайнери. Мануел Мота (1966-2013) беше креативен директор на испанския гигант Pronovias в продължение на 23 години. Точно от 15 години насам фирмата е нeнадминат световен лидер в производството на булчински и официални тоалети. Наричаха го „el Creador” (“създателят”), а дамите от цял свят го боготворяха.
Най-запомнящите се модни тоалети за 2012
Всяка година светът на знаменитостите шокира с нови тоалети, различни визии и неповторими комбинации, които ги открояват под прожекторите. Стилистите съставиха списък с най-забележителните модни моменти за изминала година.
На първо място в класацията е актрисата Анджелина Джоли на церемонията по връчването на наградите "Оскар". Дълбоката цепка на черната рокля на звездата се запамети в съзнанието на мнозина.
Вяра Георгиева се погрижи за сценичната визия на Нели Рангелова
За своята акустичната вечер на 28 ноември в зала „България”, Нели Рангелова за пореден път повери визията си на дизайнерката Вяра Георгиева и FEDE fashion studio. Певицата блесна на сцената с четири артистични тоалета. Всеки от тях отразява различните настроения на жената и богатия емоционален свят на самата Нели Рангелова.
Избраха новите БГ модни икони за 2012 година
Лили Иванова, Александра Раева, Анелия, Орлин Павлов и д-р Ангел Енчев – това са най-елегантните българи за 2012 година според класацията на популярното електронно списание „Fashion Lifestyle Magazine” с главен редактор проф. Любомир Стойков.
Новите носители на приза “БГ Модна икона” за 2012 г. бяха избрани след онлайн гласуване на читателите на списанието, на експертна комисия от 40 водещи лайфстайл журналисти и редакцията на списанието.
Хулио Хосе Иглесиас се ожени за своята годеница - белгийският топ модел Чариз Верхаерт
Елегантното събитие се състоя преди дни в Мадрид в частното имение Palacio el Rincon. Хулио Хосе Иглесиас е по-голям брат на Енрике Иглесиас и син на испанската музикална легенда Хулио Иглесиас. Той също е певец, но кариерата му не може да се сравнява с тази на брат му и баща му, въпреки че в родината си Испания е популярен.
Блясък и стил от Bridal Fashion на 20-ия бал на топ моделите
Мис Англия 2012 Шарлот Холмс бе специален гост на 20-я бал на топмоделите в София. Двамата с лорд Евгени Минчев посрещаха гости, сред които Силва Зурлева и дъщеря й Мила, кралският протокол Лиз Бруър, дизайнерът на Мис Свят и Мис Англия Ерик Уей, бизнесдамите Анелия Петкова, Катя Роуз, Мая Цакова, алкохолният бос Миню Стайков и съпругата му Рени, както и близо 225 присъстващи.
Благотворителен бал в Плевен събра пари за онкоболнии и за протези на възрастни хора
На 19 октомври в ресторант „Ростов” – Плевен, Фондация „Св. Иван Рилски” проведе втория по ред благотворителен бал. Целта на инициативата беше набиране на средства за безплатни зъбни протези за възрастни хора и за осигуряване на силиконови импланти на жени с карцином на гърдата, претърпели операция.
Общата дарена сума възлиза на 28 412 лв. – близо двойно повече в сравнение с първия бал през пролетта.
Втори благотворителен бал на фондация "Св. Иван Рилски"
Фондация „Св. Иван Рилски” организира втори по ред благотворителен бал, който ще се състои на 19 октомври 2012 г. в град Плевен. Целта на инициативата е набиране на средства за безплатни зъбни протези на възрастни хора и за силиконови импланти на жени с карцином на гърдата, претърпели операция.
Управител на фондация „Св. Иван Рилски” и един от нейните учредители е д-р Елиза Георгиева.
Вяра Георгиева ще облича Мира Добрева за предаването "Денят отблизо"
Дългогодишният телевизионен журналист в БНТ и водещ на националните новини – Мира Добрева – се довери на дизайнерката Вяра Георгиева за своята екранна визия в предаването „Отблизо”.
Подчертаната, но не натрапчива елегантност на дрехите, е спечелила вниманието на Мира Добрева, известна като една от най-добре облечените и стилни жени в телевизионния ефир.
Наталия Водянова отново е лице в рекламната кампания на Стела Макартни
Британската дизайнерка Стела Макартни отново избра Наталия Водянова за лице на новата си рекламна кампания.
Руската манекенка ще бъде лице на есенната кампания на дизайнерката, в която ще бъде преплетено чувство за хумор, както разкри самата Стела. Наталия позира, облечена в еластична къса рокля и държи чанта от крокодилска кожа.
Изберете страница: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »