
Виенският бал в София се състоя за 22-ри път у нас под патронажа на кмета на столична община – Йорданка Фандъкова, кмета на Виена – Михаел Лудвиг и посланика на Австрия у нас -н.пр. – Андреа Икич Бьом. Благотворителната кауза бе в подкрепа на децата на загиналите служители от МВР.









