
Куклата “Барби” има нов гардероб, благодарение на известни български дизайнери. Модните творци създадоха уникални тоалети за чаровната блондинка, които бяха показани на специална изложба в Сити център София. Инициативата се проведе в рамките на Международната седмица на блондинките. Организатори на събитието бяха две руси дами – Олга Ускова – председател на Руския бизнес клуб и Наталия Столярова – председател на Международната асоциация на блондинките. В заключителната вечер беше организиран благотворителен търг, по време на който бяха разпродадени модерно облечените кукли. Средствата са предназначени за децата от дом “Надежда”.









