Мода, модни тенденции, здраве, красота и лайфстайл списание и директория Fashion.bg
CCCFord

Fashion.bg » Новини » Модни ревюта

Модни ревюта


Изберете страница:  «2 3 4 5 6 7 8 9 10 »


Започна седмицата на модата в Милано


Започна седмицата на модата в МиланоВ една от световните столици на модата - Милано започна седмицата на модата, на която световните дизайнери представят моделите си за сезона есен-зима 2009/2010 година.

Както винаги в центъра на вниманието са моделите, представяни от италианските дизайнери, които никога не скриват амбициите си да бъдат в авангарда на световната мода.

подробно...


Памела Андерсън ще дефилира на модния подиум в Париж


Памела Андерсън ще дефилира на модния подиум в ПарижПамела Андерсън ще дефилира на модния подиум по време на Седмицата на модата в Париж, съобщава сп. "Грация".

Бившата спасителка на плажа ще се изяви като манекенка следващия месец във френската столица при представянето на колекцията на Вивиън Уестууд, на която тя е рекламно лице. Памела и Вивиън се запознали на ревю на дизайнерката по време на Седмицата на модата в Лондон през септември м. г. Те станали толкова добри приятелки, че Уестууд помоли Памела да стане лице на нейната кампания SS09.

подробно...


Новата българска марка "Desizo Monni" представи първата си самостоятелна колекция


Новата българска марка "Desizo Monni" представи първата си самостоятелна колекцияНа грандиозно ревю във Военния клуб българската марка „Desizo Monni” представи първата си самостоятелна колекция. Главният дизайнер на модна къща “Лагерфелд” Улрих Франке бe специален гост на бляскавото събитие и на собственика на марката Магдален Димитров. Бяха показани облекла, изработени по италианската технология “Семиинтелато” и ”Интелато”. За пръв път в нашата страна модна марка предлага облекла за силния пол като използва материали и техники, свързани с ръчна работа, които заместват традиционното подлепване на дрехата. По този начин облеклото става изключително леко и удобно за носене, не се мачка и има перфектна вталена линия.

По време на ревюто бяха представени колекциите пролет-лято 2009 и есен-зима 2009/ 2010 на българската марка “Desizo Monni”.

подробно...


„Брайдал фешън” kaтo бляскав сватбен финал


„Брайдал фешън” kaтo бляскав сватбен финалОфициалният представител на „Проновиас” и „Май Лейди” за България - „Брайдал фешън” закри сватбеното изложение “Balkanika wedding expo” с пищен ревю – спектакъл. Дванадесет дами, носителки на титлите Мисис и Мис България, сред които Елеонора Манчева, Юлия Юревич, Катя Дунева и Денис Димитрова, дефилирaха с официалните и сватбени тоалети на „Проновиас”, „Мануел Мота” и „Май Лейди”. Евгения Трофимчук и момичетата от нейния балет „Арт академи” откриха ревюто с красив танц, а известната българска актриса и певица – Деси Тенекеджиева, облечена в тоалет от „Май Лейди”, поздрави гостите с песен от последния си албум. Водеща на събитието бе Нина Никол - сценарист на светското предаване “Елит” по „Канал 1”.

подробно...


Коприна, дантели и ръчно рисувани материали в колекцията на Жана Жекова


Коприна, дантели и ръчно рисувани материали в колекцията на Жана ЖековаСъс стилно ревю във Военния клуб дизайнерката Жана Жекова представи своята колекция пролет/лято 2009. Тя включва ефирни рокли от коприна, дантели и ръчно рисувани материали. Дизайнерката, която е трикратна носителка на Златна игла на Академията за мода и този път залага на много висок клас материи като деветдесет процента от роклите тази година са от луксозна италианска коприна. Аксесоарите за пролетното представяне са големи копринени цветя падащи около раменете, колани с цветни детайли и високи ръкавици.

На ревюто дефилираха топ манекенки, сред които Ева Кикерезова, Деси Банова и дъщерята на актрисата Искра Радева Елена Станулова, която е лице на колекцията. Организацията и постановката на ревюта са дело на Амалия Тинчева.

подробно...


Ревю на булчински и официални рокли Bridal Fashion 2009


Ревю на булчински и официални рокли Bridal Fashion 2009
На 7 февруари в рамките на изложението Balkanica Wedding Expo ще се проведе традиционното ревю на булчински и официални рокли Bridal Fashion 2009, организирано от списание СВАТБА. Участници в модното шоу са български и световни дизайнери, които ще преставят своите последни колекции. В дефилето ще участват Юлия Юревич – Мис България 2007, Росица Иванова – Мис България 2005, и топмоделите Теди Велинова, Виктория Джумпарова и др. Професионалният грим ще бъде с продукти на Max Factor, а прическите ще са дело на екипа на Luksor fashion salons.

подробно...


Жана Жекова представя колекция пролет – лято 2009


Жана Жекова представя колекция пролет – лято 2009Повлияна едновременно от европейски и източни модни тенденции, тази колекция представя различни като емоция официални тоалети. Динамичната палитра на облеклата се простира предимно върху коприна, дантели и ръчно рисувани материали. Стилистката и този път залага на много висок клас материи като деветдесет процента от роклите тази година са от луксозна италианска коприна.

Първата рокля от ревюто загатва новата линия, към която се насочва Жана Жекова – много модерна и като силует и като материя.

подробно...


Дизайнерът на "Лагерфелд" пристига в България за ревю на "Desizo Monni"


Дизайнерът на "Лагерфелд" пристига в България за ревю на "Desizo Monni"Почитателите на елегантния и удобен мъжки стил имат нов съюзник. За пръв път в нашата страна модна марка предлага облекла за силния пол, изработени по класическата италианска технология “Семиинтелато” и ”Интелато”. Българската модна къща “Desizo Monni” използва материали и техники, свързани с ръчна работа, които заместват традиционното подлепване на дрехата. По този начин облеклото става изключително леко и удбоно за носене, не се мачка и има перфектна вталена линия. Почитателите на елегантния стил и прецизната изработка ще имат възможност да видят облекла, изработени по тази технология на ревюто на “Desizo Monni”, което ще се проведе на 12 февруари 2009 г. в Централен военен клуб от 19.30 часа. Специален гост на събитието ще бъда Улрих Франке – главен мениджър и шеф на дизайнерския екип на модна къща “Лагерфелд”.

подробно...


“Алманах на българската мода 2009” – висок стил в красотата и в общуването


“Алманах на българската мода 2009” – висок стил в красотата и в общуванетоВ навечерието на Рождество Христово – на 16 декември т.г. - се проведе благотворителната премиера на “Алманах на българската мода 2009” под патронажа на първата дама г-жа Зорка Първанова. Автор и съставител на алманаха е проф.д-р Любомир Стойков, председател на Академията за мода. Събитието се състоя в Дом 2 на резиденция “Бояна” и по установила се през годините традиция беше с благотворителен характер. В предварителен търг чрез наддаване бяха разпродадени първите три – официално номерирани и подписани от автора, екземпляра от книгата. Даниела Гьошева – управител на сдружение с нестопанска цел “Нашата красива България - Благоденствие” закупи първия, най-ценен Алманах.

подробно...


Ники Кънчев и Орлин Горанов на празнична програма в Русе


Ники Кънчев и Орлин Горанов на празнична програма в Русе
Празнична шоу програма организира за русенци откритият наскоро търговски център "Дунав", който се намира в сърцето на Русе до сградата на Общината. Посетителите имаха удоволствието да видят и чуят изпълненията на големия български певец Орлин Горанов, поп изпълнителката Аксиния и Свилен от група "Остава".

Бяха представени ежедневни и официални облекла, бельо и аксесоари на модните марки, които могат да се намерят в магазините в Търговския център.

подробно...



Изберете страница:  «2 3 4 5 6 7 8 9 10 »




  • Акценти
  • Мода
  • Колекции
  • Личности
  • Модели

designer

Виргиния Здравкова


Моден дизайнер
и още...
Абонамент

Абонирай се за новото в сайта

абонирай се   отпиши се

За сайта ¦ Реклама ¦ Добави сайт ¦ Условия за ползване ¦ Партньори ¦ За контакти

Онлайн магазин ¦ Дамски дрехи ¦ Рокли ¦ Дамски блузи ¦ Поли ¦ Дамски манта ¦ Дамски костюми ¦ Дамски панталони ¦ Спортни екипи