Fashion.bg » Новини » Манекени и модели

Манекени и модели

< 12345678910 >

Кристи Търлингтън е новата муза на Ив Сен Лоран

Кристи Търлингтън е новата муза на Ив Сен Лоран

Кристи Търлингтън е новата муза на Ив Сен Лоран за сезон есен-зима 2009-2010. Марката продължава да залага на топ манекенките от 90-те години на миналия век след като преди Търлингтън лица на нейните рекламни кампании бяха Кейт Мос, Наоми Кембъл и Клаудия Шифър.

Фотосесията е била заснета през март от фотографите Инес ван Ламсуерд и Винод Матадин, които от години работят на модна къща Лоран. Тя била направена в студио в Ню Йорк. Кейт Мос засне своята рекламна кампания за марката пред парижки бутик, Ноами Кембъл - в апартамент също във френската столица, а Клаудия Шифър на митичния хълм на Холивуд в Лос Анджелис.

подробно ...

Топ манекенката Карен Мълдър арестувана в Париж

Топ манекенката Карен Мълдър арестувана в Париж

Френската полиция арестува холандския супермодел Карен Мълдър във връзка с разследване на подадена срещу нея жалба, че е подложила на тормоз свой приятел, козметичен хирург, съобщи полицията.

Манекенката била задържана в полицейско управление в шикозния осми район на Париж, съобщи източникът, като допълни, че заподозряната тормозила лекаря по телефона след като той отказал да извърши операция. Блондинката се е изявявала в ревюта на Ив Сен-Лоран, Шанел, Валентино и Версаче.

подробно ...

Братовчедите Марина и Христо са победители в Бягство към победата

Братовчедите Марина и Христо са победители в Бягство към победата

Братовчедите Христо и Марина спечелиха състезанието "Бягство към победата" в оспорвана надпревара. Моделите Златка и Диaна останаха последни. Наградата на победителите е да изкарат 15 дни в Австралия, където да посетят най-големите забележителности и да се почувстват като в приказка.

Моделите Златка и Диaна останаха последни, но със своята борбеност завладяха сърцата на зрителите. Специално за читателите на Fashion.bg ще напишем малко повече за тях.

подробно ...

Асдис Ран за студа и секса

Асдис Ран за студа и секса

Най-обсъжданата футболна съпруга в българското първенство позира за първи път без дрехи. За разлика от съпруга си Гари Гунлаугсон, който е твърда резерва в ЦСКА, Асдис Ран може да се похвали със сериозни успехи по време на досегашния си престой у нас. Исландката бързо успя да си спечели славата на една от най-сексапилните блондинки в страната, което логично провокира сериозен интерес от страна на всички мъжки списания.

Асдис обаче избра Maxim, където освен с гореща фотосесия, се отчита и с любопитно интервю, засягащо теми като студа в родината й, първия секс, Бьорк, пържолите от кит и една изненадваща среща с Брус Уилис.

подробно ...

Ева Мендес в новата рекламна кампания на Калвин Клайн

Ева Мендес в новата рекламна кампания на Калвин Клайн

Актрисата Ева Мендес разкрива великолепните си форми в новата рекламна кампания на линията за бельо на Калвин Клайн за есен 2009 г.

Актрисата позира в оскъдно облекло и снимките вече предизвикаха фурор в интернет. Освен по бельо тя позира и по джинси заедно с манекена Джейми Дорнан. Мендес е рекламно лице и на парфюма "Secret Obsession" на известната американска модна марка.

подробно ...

Наоми Кембъл, Клаудия Шифър и Ева Херцигова голи в реклама

Наоми Кембъл, Клаудия Шифър и Ева Херцигова голи в реклама

Снимката с Наоми, Клаудия и Ева е супер и рекламната кампания ще направи бум. Трите модни икони позират голи на съвсем семпла снимка за парфюма "Anthology" на Долче и Габавна.

Великите топмодели все още са в топ форма. Красивото звездно трио от 80-те и 90-те години на миналия век изглежда все така страхотно без нито една бръчка. /Don't Miss

подробно ...

Клаудия Шифър лице на Алберта Ферети

Клаудия Шифър лице на Алберта Ферети

Алберта Ферети обяви планове да пусне на пазара първия си женски парфюм по-късно тази година.

Той ще бъде представен през есента, а лице на рекламната кампания ще бъде германският топ модел Клаудия Шифър. "Алберта и аз работим от дълги години...нейните модели винаги въплъщават женствеността и елегантността, които намират отражение в този парфюм", заяви Шифър. Ферети разкри, че ароматът е бил вдъхновен от женската чувствителност и представата за жената, която ще го използва.

подробно ...

Дейвид Бекъм отново се съблече за Емпорио Армани

 Дейвид Бекъм отново се съблече за Емпорио Армани

"Нямам против да ме снимат по бельо. Но когато снимките бъдат показани, е малко смущаващо", заяви Дейвид Бекъм при представянето на новата си рекламна кампания за марката Емпорио Армани.

Тя беше открита в магазина Селфриджис на Оксфорд Стрийт в Лондон вчера по обед.

Бекъм, който беше придружен от родителите си и от съпругата си Виктория, беше представен от спортния водещ Габи Логън и говори за събличането пред камерата, както и за по-близки до сърцето му теми като футбола.

подробно ...

Орлин Павлов влезе в ролята на дързък корсар за рекламна фотосесия

Орлин Павлов влезе в ролята на дързък корсар за рекламна фотосесия

Орлин Павлов влезе в ролята на изискан господин в стилна фотосесия за мебелна компания.

Искрящата морска вода, неизменната красива усмивка и преобладаващите светли тонове партнират на младия певец в пресъздаването на ефирно лятно настроение. В част от фотосите пък Орлин позира като сексапилен и дързък корсар.

подробно ...

Канадски модел ще води ТВ програма в Чечения

Канадски модел ще води ТВ програма в Чечения

Канадският модел Кристал Калахън ще стане телевизионна водеща по Чеченската телевизия, където ще води собствена програма – "Поглед отвътре с Кристал Калахън", съобщава сайтът на чеченския президент и правителство, цитиран от РИА "Новости".

Новата програма ще се излъчва един път седмично в неделя на английски език със субтитри на руски. "Калахън е посещавала вече няколко пъти Чечения и при последната си визита изрази желанието си да работи тук. Сега заедно с чеченски журналисти тя работи над нова програма", заяви директорът на местния телевизионен канал.

подробно ...

< 12345678910 >