
В гранд хотел “София” се проведе пресконференцията по повод официалната церемония за връчването на годишните награди “Златна игла 2005” на Академията за мода. На събитието бяха представени техническите екипи, анжгажирани с подготовката на церемонията, спонсорите, номинираните дизайнери, модни къщи, гримьори и фотографи. Председателите на Академията за мода доц. д-р Любомир Стойков и Донка Ганева обявиха, че с престижната награда се отдава заслуженото признание на творците, работещи в областта на модата и стила. Тя ще бъде връчена за дванадесета поредна година, което потвърждава стойността на високото отличие.






