Паолина Рачева представя България на Мис Свят 2007
Паолина Рачева е на 19 г. от град Русе, зодия лъв. Тя е първа подгласничка на Мис България 2007 и ще ни представя на Мис Свят, заради контузия на Юлия Юревич.
Паолина е студентка, следва икономика и мениджмънт и амбицията и е да стане мениджър. Обича да чете книги, да ходи на кино. От дете се занимава със спорт - играла е художествена гимнастика, волейбол, спортни танци. Мотото и е: “Тайната на успеха се крие в упоритото му преследване”.
Финалите на конкурса Мис Свят 2007 се провеждат днес в китайския град Саниа и ще се излъчват директно по телевизии в цял свят. Преди това участничките обиколиха различни места в Китай и участваха в благотворителни инициативи.
Преди да замине за конкурса, Паолина избра няколко официални тоалета и народна носия от Astella Atelier, с които има намерение да очарова международното жури.
Снимки:
1. Паолина Рачева
2. Паолина Рачева в тоалет на Astella Atelier
Снимки © MWO
Добавете вашия коментар към статията
Моля пишете на кирилица и с малки букви