Дизайнерката Аля Милушева беше поканена на ревю на Диор

Alya MilushevaДизайнерката Аля Милушева, която отскоро е носителка на титлата Мисис България 2007, беше една от 50-те VIP гости от цял свят, които бяха поканени в Милано за представянето на новата cruise колекция на модния гигант Диор. Нито един журналист нямаше достъп до актуалното ВИП събитие на уважавани личности и топ клиенти на марката. Всеки от гостите получили специален подарък – най-новият парфюм на Диор – “Midnight Poison”. Собственикът на модния бутик бил възхитен от красивата българка и пожелал да се запознае лично с нея.

Новата колекция на Диор е инспирирана от Джаки Кенеди и американката на 60-те години, от една страна, и от екзотичен повей от Индия, от друга. Класическото индийско сари вече твърдо навлиза в европейската мода най-вече в официалните тоалети – коментира Аля Милушева. Цветовете са зелено, цикламено, акценти от розово и червено, ivory, жълто и сомон. Аксесоарите, обувките и чантите ярки цвят. Нова тенденция е вплитането на истински бижута в косите – красиви колиета. Пръстен за 17 000 евро, фино изработен във формата на цвете, е впечатлил събранилите се гости. Световни топмодели със светъл грим и младежки вид са представили красивите тоалети и бижута.

Alya Milusheva“Поканата за представянето на cruise колекцията на Диор в Милано е голям комплимент за мен, тъй като считам Джон Галеано за един от най-големите таланти в модата” – споделя Аля Милушева. “По принцип всеки бутик на Диор прави списък с клиенти и модни експерти, които са утвърдени, които да бъдат поканени на такъв тип събитие и е много приятно, че са се спрели на мен. Събитието беше супер изискано и луксозно. Смятам, че такъв тип ВИП ревюта и представяне на колекции в моден бутик трябва да започнат да се правят и в България” – казва дизайнерката, на която предстои откриване на огромен шоурум.